Contignü prinzipal

Amhof, Magdalena (SVP)

Amhof Magdalena

La ie nasciuda tl 1977 a Sanciana. Stude de scienzes politiches y storia a Dispruch, diretëura y coordinadëura pedagogica te de plu scoles. Dal 2005 cunseliera cumenela a Persenon y referënta per la Scola, l sport y i jëuni y per l’Urbanistica. Dal 2013 iela tl Cunsëi provinziel. La ie presidënta di “Arbeitnehmer” tla SVP.


Contać:
Adres:

Cuns. Magdalena Amhof
Cunsëi provinziel
Plaza Silvius Magnago 6
39100 Bulsan

Tel. 0471 946 122
PEC: magdalena.amhof@pec.prov-bz.org
EMail: magdalena.amhof@landtag-bz.org
info@amhof.eu
VCard: VCard
Internet: www.svp.eu
Frazion: Südtiroler Volkspartei

Inćiaries - XVI legislatöra

Provinzia autonoma de Balsan

  • Dai 14.11.2018 aconsiadëssa provinziala/aconsiadù provinzial
  • Dai 03.12.2018 comëmber/comëmbra dla comisciun de convalidité
  • Dai 13.2.2019 ai 21.02.2019 comëmber/comëmbra - I. comisciun legislativa
  • Dai 13.2.2019 comëmber/comëmbra - II. comisciun legislativa
  • Dai 22.2.2019 presidënta - I. comisciun legislativa
  • Dai 22.2.2019 comëmber/comëmbra - Comisciun por le regolamënt intern
  • Dai 8.4.2022 capogrup
  • Dai 28.4.2022 comëmber/comëmbra - Comisciun speziala por le control dles propostes de mudaziun dl Statut de Autonomia

Regiun Trentino-Südtirol

  • Dai 14.11.2018 aconsiadëssa/aconsiadù dl Consëi regional
  • Dai 20.03.2019 comëmber/comëmbra - II. comisciun legislativa
  • Dai 8.4.2022 capogrup

Inćiaries - XV legislatöra

Provinzia autonoma de Balsan

  • Dai 22.11.2013 aconsiadëssa provinziala/aconsiadù provinzial
  • Dai 17.1.2014 al 10.2.2014 comëmber/comëmbra - I. comisciun legislativa
  • Dai 17.1.2014 al 10.2.2014 comëmber/comëmbra - IV. comisciun legislativa
  • Dai 11.2.2014 secretêria - IV. comisciun legislativa
  • Dai 11.2.2014 presidënta - I. comisciun legislativa
  • Dai 12.2.2014 comëmber/comëmbra - Comisciun por le regolamënt intern

Regiun Trentino-Südtirol

  • Dai 22.11.2013 aconsiadëssa/aconsiadù dl Consëi regional
  • Dai 27.2.2014 al 18.3.2014 comëmber/comëmbra - I. comisciun legislativa
  • Dai 19.3.2014 secretêria - I. comisciun legislativa