Contignü prinzipal

V legislatura (1964 - 1968)

  1. Die Organe - V. Legislaturperiode (© Copyright: Regionalrat Trentino-Südtirol)
  1. Gli organi - V legislatura (© Copyright: Consiglio della Regione autonoma Trentino-Alto Adige)

I comëmbri dl ufize de presidënza dal 1964 al 1968

1a pert dla legislazion (dal 1964 al 1966)

Presidënt:
Alois Pupp (dal 15.12.1964 al 14.12.1966)
Vizepresidënt:
Silvio Nicolodi (dal 15.12.1964 al 14.12.1966)
Secreters cuestors:
Arnold Bernhart
avv. Dr. Tullio Agostini

2a pert dla legislazion (dal 1966 al 1968)

Presidënt:
Decio Molignoni (dal 15.12.1966 al 15.11.1967) (1)
Silvio Nicolodi (dal 16.11.1967) 
Vizepresidënt:
Alois Pupp (dal 15.12.1966)
Secreters cuestors:
Arnold Bernhart
avv. Dr. Tullio Agostini

(1) do si rezeduda ai 16.11.1967 iel unit remplazà da Silvio Nicolodi