Contignü prinzipal

Mair, Ulli (Die Freiheitlichen)

Ulli Mair

Nasciuda tl 1974 a Bulsan y viv iló. Matura tla scola dl cumerz a Bulsan, stude sun la scienzes politiches, storia d’al didancuei y cunescënza di media a Dispruch. Dal 2001 al 2011 secretera generela, dal 2011 al 2014 sëurastanta dl partit di Freiheitlichen, dal 2003 incà tl Cunsëi provinziel


Contać
Adres:

Cuns. Ulli Mair
Frazion "Die Freiheitlichen"

Plaza Silvius Magnago 6
39100 Bulsan

Tel.

0471 946 153

0471 946 158

Pec ulli.mair@pec.prov-bz.org
EMail: ulli.mair@landtag-bz.org
VCard: VCard
Internet:

www.die-freiheitlichen.com

www.ullimair.com

Frazion: Die Freiheitlichen

Inciaries - XVI legislatöra

Provinzia autonoma de Balsan

  • Dai 14.11.2018 aconsiadëssa provinziala/aconsiadù provinzial
  • Dai 13.2.2019 comëmber/comëmbra - I. comisciun legislativa

Regiun Trentino-Südtirol

  • Dai 14.11.2018 aconsiadëssa/aconsiadù dl Consëi regional
  • Dai 21.02.2019 capogrup

Inćiaries - XV legislatöra

Provinzia autonoma de Balsan

  • Dai 22.11.2013 aconsiadëssa provinziala/aconsiadù provinzial
  • Dai 17.1.2014 al 26.6.2017 comëmber/comëmbra - I. comisciun legislativa
  • Dai 6.4.2017 capogrup
  • Dai 9.5.2017 comëmber/comëmbra - Comisciun por le regolamënt intern
  • Dai 9.5.2017 comëmber/comëmbra dla comisciun de convalidité
  • Dai 9.5.2017 comëmber/comëmbra - Comisciun speziala por le control dles propostes de mudaziun dl Statut de Autonomia
  • Dai 9.5.2017 comëmber/comëmbra - Comisciun interregionala

Regiun Trentino-Südtirol

  • Dai 22.11.2013 aconsiadëssa/aconsiadù dl Consëi regional

Inćiaries tla legislatöra passada/tles legislatöres passades